مرکز خدمات روانشناسی روان بُنه

  • Psychoroom@yahoo.com
  • 021-66907404
مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روان بنه

در کلینیک روانشناسی روان بنه مشاوره تلفنی به صورت کاملا تخصصی با مشاوران متخصص مرکز مشاوره روان بنه صورت می پذیرد. مشاوره روانشناسی تلفنی ، اخیرا در ميان مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در روش مشاوره با تلفن یا مشاوره آنلاین سبب شده است. تا با صرف هزينه بسيار مناسب، با بهترین متخصصان ارتباط برقرار کرده و برای مشاوره ارتباطی و رفع مشكلات روانشناختي خود کمک بگیرید.

مشاوره غیرحضوری در بین مشاوران نيز محبوبيت زيادی دارد. برای اینکه بسياری از افرادی كه قادر به مشاوره حضوری نیستند. می‌توانند از خدمات مشاوره و روان درمانی بهره مند شوند و به آن‌ها خدمت رسانی کنند. شیوه تلفنی مشاوره روانشناختی مدت زیادی است که صورت می پذیرد. ولی هر روزه شاهد بهبود و پيشرفت روش‌های آن هستیم. مركز مشاوره روان بنه با ارائه انواع روش‌های مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و مشاوره حضوری نظر بسیاری از افراد در سراسر کشور را با مشاوران حاذق و متخصص خود جلب کرده است.

 

آیا مشاوره تلفنی مفید است؟

  مشاوره تلفنی امروزه کارایی خوبی برای مراجعین دارد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای صرفه جویی در وقت، که صرف رفت و آمد به کلینیک روانشناسی به صورت حضوری می شود. از مشاوره روانشناسی غیرحضوری کلینیک روان بنه استفاده کنند که از نظر مالی هم به مناسب تر می باشد.

مهمترین مزایای مشاوره تلفنی چیست؟

در بسیاری از مواقع افراد در موقعیت های حساس یا خاصی قرار می گیرند. که صحبت با یک مشاور آنلاین می تواند ضروری و کارآمد باشد تا در هر مکانی بتوانند دسترسی سریع به مشاوره روانشناس و مشورت را آسان نماید. و البته افراد به علت مشکلات متعددی از جمله عدم توانایی جسمی در حرکت، ممانعت نزدیکان، مشغله های فراوان، حضور در شهرهای دور از مراکز مشاوره خوب و… از مشاوره تلفنی استفاده می کنند.

در مراکز مشاوره غیرحضوری از دو روش تماس تصویری یا تماس صوتی استفاده می شود. تا فضای صحبت کردن برای افراد آرام و مناسب باشد. در زمان تصمیم گیری های مهم شغلی یا عاطفی ، تحصیلی یا زناشویی صحبت کردن با یک روانشناس غیرحضوری می تواند. بهترین راهی باشد که افراد می توانند. از آن استفاده نمایند و از تکنولوژی برای نیاز به مشورت استفاده نمایند.

 

آیا کیفیت مشاوره تلفنی و حضوری یکی است؟

سوالی که اغلب مراجعین دارند این است که میزان کیفیت مشاوره تلفنی با مشاوره حضوری یکسان است؟ برای پاسخ به این سوال باید در نظر گرفت که اکثر کسانی که از مشاوره تلفنی استفاده می کنند افرادی هستند. که توانایی حضور در کلینیک روانشناسی را به دلیلی ندارند، یا برای تصمیم مهمی برای صحبت با یک مشاورعجله دارند. یک مشاور حرفه ای می تواند با سوالات مناسب و دریافت شرح حال، کمک مناسبی به شما بکند. در بسیاری از مواقع نیاز مراجعین به اندازه ای حاد و ویژه می باشد که نیاز به مراجعه حضوری بسیار با اهمیت است. ولی در اکثر موارد یک مشاور خوب می تواند. راه حل مناسبی برای شما برای خارج شدن از وضعیت بحرانی که در آن هستید به شما ارائه دهد.

 

مرکز مشاوره تلفنی خوب

مرکز مشاوره تلفنی روان بنه با ارائه خدمات مشاوره تلفنی یکی از خدمات مهمی است. که به کاربران داده می شود تا در صورت نیاز به خدمات آنلاین بتوانند با یک روانشناس خوب در ارتباط باشند. بسیاری از مواقع افراد به خاطر استرس و افسردگی دچار عدم تمایل به روبه رو شدن با دکتر روانشناس هستند، مشاوره غیرحضوری در این شرایط صحبت کردن با یک مشاور غیرحضوری می تواند راه خوبی برای گرفتن تکنیک های خاص برای خارج شدن از این شرایط و کمک به خود برای مراجعه حضوری به یکدکتر مشاور باشد.

 

روش انجام مشاوره تلفنی

نحوه انجام مشاوره تلفنی به اين صورت است كه متقاضی در تماس با يكی از شماره‌های مرکز، به مشاور متصل و طی 5 تا  20 دقيقه شرح حال و اطلاعات لازم به مشاوره داده می‌شود. و بعد از دریافت اطلاعات، مشاور نسبت به تجزيه و تحليل اطلاعات اقدام می‌نمايد. در مرحله بعد ابعاد و روند مشاوره روانشناسی تلفنی برای فرد مشخص و به وی اطلاع داده می‌شود. تا در خصوص تماس و پیگیری موضوع برای جلسه دوم اقدام كند.

در مرحله دوم بيشترين اطلاعات و دستورالعمل‌هايی برای برآورده ساختن درخواست فرد از سوی مشاور به وی ارائه می‌شود. در صورتی كه فرد تمايل به ادامه مشاوره به صورت تلفنی داشته باشد. در جلسه دوم برای اين منظور به وی اطلاعات لازم داده خواهد شد. بسیاری از مواقع مراجع در مورد وضعيت و نياز واقعی خود اطلاع كافی و تصوير روشنی ندارد. در اين موارد توصيه می‌‌شود حداقل يک جلسه مشاوره حضوری برای وی انجام شود.

 

مراحل اصلی مشاوره روانشناسی غیر حضوری

در زير مراحل اصلی روش انجام مشاوره غیر حضوری روانشناسی ارائه شده است. کلینیک روان بنه شما را در دريافت بهترين مشاوره آنلاین روانشناسی برای تصمیم بهتر و بهداشت روانی راهنمايی خواهد كرد.

 تماس تلفنی فرد با کلینیک و دریافت اطلاعات اولیه برای مشاوره
 
انجام مشاوره ‌تلفنی توسط مجرب‌ترين مشاور مركز و دريافت اطلاعات اصلی و مهم در مورد مراجع
 
بررسی و تحلیل اطلاعات توسط مشاور و تصميم ‌گيری در خصوص راه حل‌ها و نحوه ادامه مشاوره
 
ارائه نتايج اوليه بررسی مشاور به فرد و ارائه راهكارها و توصيه‌های مشاور به فرد
 
يک جلسه مشاوره حضوری در صورت تمايل فرد برای دريافت اطلاعات كامل در مورد مشاوره فرد
 
برنامه‌ريزی مشاور برای ادامه درمان به صورت مشاوره تلفنی با هزينه مناسب و ايجاد فايل درمانی برای فرد

کلینیک مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی روشی بی‌نقص برای درمان است. و همچنين آسان‌ترين روش برای دسترسی همه افراد و بيماران و مراجعين به مشاوره در هر زمينه‌ای به مشاوران با تجربه و مجرب و متخصص است. به طوری كه حداقل هزينه و وقت را برای مراجعين به دنبال داشته باشد.

 

خدمات مشاوره تلفنی روان بنه

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره تلفنی در چه زمینه های صورت می پذیرد؟

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی روان بنه با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگویی سوالات شما در زمینه‌های مختلف می‌باشد. از جمله مهم‌ترین خدمات مشاوره آنلاین کلینیک روانشناسی روان بنه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 

1. مشاوره تلفنی روانشناسی | مشاوره تلفنی خانواده

موضوعاتی همچون مشکل در ارتباط با همسر، طلاق عاطفی، برخورد در مقابل رفتارهای منفی همسر، رفع چالش‌های زندگی زناشویی و… در مشاوره خانواده مورد بررسی قرار می‌گیرند و شما می‌توانید چالش‌های موجود در ارتباط با محیط خانواده و اعضای آن را در مشاوره تلفنی خانواده مطرح کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره خانواده کلیک کنید.

 

2.  مشاوره تلفنی طلاق

پیش از آن که برای طلاق و جدایی اقدام کنید مشاور غیرحضوری به عنوان فردی بی‌طرف و البته با تجربه علت‌های شما برای تصمیم به طلاق را بررسی می‌کند. و در صورتی که امید به ادامه زندگی و اصلاح روابط زن و شوهر وجود داشته‌باشد، راهکارهای عملی ارائه می‌دهد. همچنین در خصوص مسائل بعد از طلاق و کاهش آسیب‌های آن بر خود و فرزندان راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهد. می توانید  مشاوره طلاق مراجعه کنید.

 

3.  مشاوره تلفنی تحصیلی

می‌توانید در مشاوره تلفنی تحصیلی تلفنی مسائل خود را در رابطه با انتخاب رشته دبیرستان، دانشگاه، انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد، کنکور دکتری، انتخاب رشته دکتری، مصاحبه دکتری. تغییر رشته تحصیلی در تمامی مقاطع، انصراف از دانشگاه، تحصیل بدون کنکور، تحصیل در خارج از کشور، افت تحصیلی، ترک تحصیل، مشکلات یادگیری و کاهش استرس و اضطراب در تحصیل مطرح کنید. مشاوران متخصص در این زمینه یاری‌گر شما هستند. برای دریافت مشاوره تحصیلی کلیک کنید.

 

4.  مشاوره تلفنی پیش از ازدواج

مشاوره تلفنی ازدواج تلفنی شما را در زمینه قبل از ازدواج جهت انتخاب همسر و بعد از آن در رابطه با زندگی مشترک راهنمایی می‌کند. در مشاوره ازدواج مرکز هنر زندگی می‌توانید سؤالات خود را در رابطه با موضوعات مختلف ازدواج عنوان کنید. و بهترین پاسخ‌ها را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لزوم مشاوره ازدواج کلیک کنید.

 

5. مشاوره تلفنی جنسی

در مشاوره تلفنی  جنسی می‌توانید کژکاری‌ها و مشکلات زناشویی خود را از جمله زودانزالی، دیر انزالی، بی‌میلی جنسی، بیماری‌های مقاربتی، خود ارضایی و… مطرح کنید. علاوه بر این‌ها دریافت مشاوره جنسی در زمینه آموزش برقراری رابطه جنسی صحیح و لذت بخش و تکنیک‌های جنسی ضرورت دارد.

 

6. مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک نوعی خدمات روانشناسی است که بر کودکان و نوجوانان تمرکز دارد. مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می‌کنند، در مسیر تربیت فرزند به والدین آموزش‌های لازم را ارائه می دهند. و به طور کل در جهت ارتقای سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی انجام مشاوره کودک کلیک کنید.

 

7.مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد با بررسی علل گرایش به اعتیاد در فرد، جهت ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر به صورت گام به گام و تلفنی به شما کمک می‌کند. در مشاوره ترک اعتیاد مرکز مشاوره روان بنه می‌توانید. تمامی مشکلات در رابطه با اعتیاد خود و یا نزدیکانتان را با مشاوران مجرب و آموزش دیده در این زمینه مطرح کنیدمشاوره ترک اعتیاد با رویکرد درمان نگهدارنده شما را راهنمایی می‌کند و خطر بازگشت به اعتیاد بعد از ترک را کاهش می‌دهد.

از جمله دیگر خدمات مرکز مشاوره روان بنه می‌توان به مشاوره خیانت ، مشاوره تلفنی ارتباط با جنس مخالف، مشاوره تلفنی فردی و… اشاره کرد.

 

برای دریافت مشاوره تلفنی در زمینه های مختلف می توانید با مشاوران مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی روان بنه از طریق شماره 02166907404 و یا 09191788611 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

صفحه اینستاگرام مرکز

به روزترین مطالب روانشناسی

گرفتن وقت اینترنتی

https://api.whatsapp.com

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا جمعه - 8:00 - 20:00

تهران میدان انقلاب

ابتدای جمالزاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 9 واحد 8