مرکز خدمات روانشناسی روان بُنه

  • Psychoroom@yahoo.com
  • 021-66907404
مشاوره حضوری

مشاوره روانشناسی حضوری

مشاوره روانشناسی غیرحضوری

مشاوره آنلاین مرکز مشاوره روان بنه

مشاوره حضوری در کلینیک روانشناسی روان بنه به صورت کاملا تخصصی انجام می پذیرد با دریافت مشاوره حضوری به سرعت میتوانید فرایند مشاوره ازدواج و خانواده و درمان طی کنید و در کمترین زمان بیشترین بهره را از مشاوره حضوری ببرید.

مهمترین مزایای مشاوره حضوری چیست؟

 

مشاوره خانواده حضوری، رابطه ای نزدیک و رو در رو بین بیمار و مشاور ایجاد می کند. ارتباطات رو در رو ویژگی هایی دارند که این ویژگی ها موجب تسریع در فرایند درمان می شوند. مشاور و روانشناس خانواده، زمانی که با حرکات بدن، با نوع گفتار و با ارتباط چشمی بیمار از نزدیک رو به رو می شود، شناخت بیشتری از بیمار پیدا می کند.

 

آیا کیفیت مشاوره آنلاین و حضوری یکی است؟

سوالی که اغلب مراجعین دارند این است که میزان کیفیت مشاوره آنلاین با مشاوره حضوری یکسان است؟ برای پاسخ به این سوال باید در نظر گرفت مشاوره حضوری و رو در رو مزیت ارتباط حضوری مشاور و مراجع را دارد ولی که اکثر کسانی که از مشاوره آنلاین استفاده می کنند افرادی هستند. که توانایی حضور در کلینیک روانشناسی را به دلیلی ندارند، یا برای تصمیم مهمی برای صحبت با یک مشاورعجله دارند. یک مشاور حرفه ای می تواند با سوالات مناسب و دریافت شرح حال، کمک مناسبی به شما بکند. در بسیاری از مواقع نیاز مراجعین به اندازه ای حاد و ویژه می باشد که نیاز به مراجعه حضوری بسیار با اهمیت است. ولی در اکثر موارد یک مشاور خوب می تواند. راه حل مناسبی برای شما برای خارج شدن از وضعیت بحرانی که در آن هستید به شما ارائه دهد.

 

مرکز مشاوره حضوری خوب

مرکز مشاوره حضوری روان بنه با ارائه خدمات مشاوره حضوری یکی از خدمات مهمی است. که به کاربران داده می شود تا در صورت نیاز به خدمات حضوری  بتوانند با یک روانشناس خوب در ارتباط باشند.

 

مراحل اصلی مشاوره روانشناسی حضوری

در زير مراحل اصلی روش انجام مشاوره حضوری روانشناسی ارائه شده است. کلینیک روان بنه شما را در دريافت بهترين مشاوره حضوری روانشناسی برای تصمیم بهتر و بهداشت روانی راهنمايی خواهد كرد.

 تماس تلفنی یا دریافت نوبت مشاوره
 
انجام مشاوره با مشاور متخصص موضوع مربوطه در زمان تعیین شده
 
بررسی و تحلیل اطلاعات توسط مشاور و تصميم ‌گيری در خصوص راه حل‌ها و نحوه ادامه مشاوره
 
ارائه نتايج اوليه بررسی مشاور به فرد و ارائه راهكارها و توصيه‌های مشاور به فرد
 
برنامه‌ريزی مشاور برای ادامه درمان به صورت مشاوره حضوری و ايجاد فايل درمانی برای فرد

 

خدمات مشاوره حضوری روان بنه

مشاوره حضوری

مشاوره حضوری در چه زمینه های صورت می پذیرد؟

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی روان بنه با استفاده از خدمات مشاوره حضوری و آنلاین  خود پاسخگویی سوالات شما در زمینه‌های مختلف می‌باشد. از جمله مهم‌ترین خدمات مشاوره آنلاین کلینیک روانشناسی روان بنه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 

1.  مشاوره حضوری خانواده

موضوعاتی همچون مشکل در ارتباط با همسر، طلاق عاطفی، برخورد در مقابل رفتارهای منفی همسر، رفع چالش‌های زندگی زناشویی و… در مشاوره خانواده مورد بررسی قرار می‌گیرند و شما می‌توانید چالش‌های موجود در ارتباط با محیط خانواده و اعضای آن را در مشاوره تلفنی خانواده مطرح کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره خانواده کلیک کنید.

 

2.  مشاوره حضوری طلاق

پیش از آن که برای طلاق و جدایی اقدام کنید مشاور غیرحضوری به عنوان فردی بی‌طرف و البته با تجربه علت‌های شما برای تصمیم به طلاق را بررسی می‌کند. و در صورتی که امید به ادامه زندگی و اصلاح روابط زن و شوهر وجود داشته‌باشد، راهکارهای عملی ارائه می‌دهد. همچنین در خصوص مسائل بعد از طلاق و کاهش آسیب‌های آن بر خود و فرزندان راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهد. می توانید  مشاوره طلاق مراجعه کنید.

 

3.  مشاوره حضوری تحصیلی

می‌توانید در مشاوره حضوری تحصیلی تلفنی مسائل خود را در رابطه با انتخاب رشته دبیرستان، دانشگاه، انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد، کنکور دکتری، انتخاب رشته دکتری، مصاحبه دکتری. تغییر رشته تحصیلی در تمامی مقاطع، انصراف از دانشگاه، تحصیل بدون کنکور، تحصیل در خارج از کشور، افت تحصیلی، ترک تحصیل، مشکلات یادگیری و کاهش استرس و اضطراب در تحصیل مطرح کنید. مشاوران متخصص در این زمینه یاری‌گر شما هستند. برای دریافت مشاوره تحصیلی کلیک کنید.

 

4.  مشاوره حضوری پیش از ازدواج

مشاوره حضوری ازدواج تلفنی شما را در زمینه قبل از ازدواج جهت انتخاب همسر و بعد از آن در رابطه با زندگی مشترک راهنمایی می‌کند. در مشاوره ازدواج مرکز هنر زندگی می‌توانید سؤالات خود را در رابطه با موضوعات مختلف ازدواج عنوان کنید. و بهترین پاسخ‌ها را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لزوم مشاوره ازدواج کلیک کنید.

 

5.  مشاوره حضوری جنسی

در مشاوره حضوری جنسی می‌توانید کژکاری‌ها و مشکلات زناشویی خود را از جمله زودانزالی، دیر انزالی، بی‌میلی جنسی، بیماری‌های مقاربتی، خود ارضایی و… مطرح کنید. علاوه بر این‌ها دریافت مشاوره جنسی در زمینه آموزش برقراری رابطه جنسی صحیح و لذت بخش و تکنیک‌های جنسی ضرورت دارد.

 

6. مشاوره حضوری کودک

مشاوره حضوری کودک نوعی خدمات روانشناسی است که بر کودکان و نوجوانان تمرکز دارد. مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می‌کنند، در مسیر تربیت فرزند به والدین آموزش‌های لازم را ارائه می دهند. و به طور کل در جهت ارتقای سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی انجام مشاوره کودک کلیک کنید.

 

7. مشاوره حضوری ترک اعتیاد

مشاوره حضوری ترک اعتیاد با بررسی علل گرایش به اعتیاد در فرد، جهت ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر به صورت گام به گام و آنلاین به شما کمک می‌کند. در مشاوره ترک اعتیاد مرکز مشاوره روان بنه می‌توانید. تمامی مشکلات در رابطه با اعتیاد خود و یا نزدیکانتان را با مشاوران مجرب و آموزش دیده در این زمینه مطرح کنیدمشاوره ترک اعتیاد با رویکرد درمان نگهدارنده شما را راهنمایی می‌کند و خطر بازگشت به اعتیاد بعد از ترک را کاهش می‌دهد.

از جمله دیگر خدمات مرکز مشاوره روان بنه می‌توان به مشاوره خیانت ، مشاوره تلفنی ارتباط با جنس مخالف،مشاوره آنلاین فردی و… اشاره کرد.

برای دریافت مشاوره حضوری در زمینه های مختلف می توانید با مشاوران مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی روان بنه از طریق شماره 02166907404 و یا 09191788611 تماس بگیرید و روز و ساعت جلسه مشاوره را رزرو کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

صفحه اینستاگرام مرکز

به روزترین مطالب روانشناسی

گرفتن وقت اینترنتی

https://api.whatsapp.com

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا جمعه - 8:00 - 20:00

تهران میدان انقلاب

ابتدای جمالزاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 9 واحد 8