مرکز خدمات روانشناسی روان بُنه

  • Psychoroom@yahoo.com
  • 021-66907404

درمان های عصب – روانشناسی

نوروسایکولوژی یکی از رشته های خاص در حوزه تشخیص و درمان اختلالات روانی است . در طی چند سال گذشته ، با صحبت هایی که با همکاران و اساتید در مورد درمان عصب شناختی داشتم به این نتیجه رسیدم زمینه نفوذ عصب روانشناختی برای ارتقای سلامت شناختی برای درمانجویان می تواند بسیار مفید باشد .

با توجه به ضرورت به کارگیری روشهای نوروسایکولوژی با نگرش مثبت در فرایند ارتقاء بهینه و درمان و اثبات اثر بخشی معنادار رویکردهای نوروسایکولوژی در اختلالات متعدد ، بنده بر آن شدم تا کتاب حاضر را که مولفان گرامی آن را بسیار هوشمندانه و با اتکاء به پژوهش های معتبر نگاشته اند ترجمه کنم .

در دهه های گذشته ، روانشناسی بالینی به عنوان یک رشته درمانی شروع به رشد کرده است . یک جریان تازه توسعه یافته در آزمون ها ، همچنان به افزایش توانایی ما برای تعریف و تبیین کردن کارکرد شناختی کمک می کند . مجلات متعددی از نشریات روانشناختی ارائه شده است که به آن ها اجازه می دهد تا نوروسایکولوژیست ها این پیشرفت ها را به راحتی پیگیری کنند .

این کتاب دیدگاههای مبتنی بر شواهد در زمینه ارتقاء سلامت شناختی ارائه می دهد

دانلود کامل کتاب رویکردهای رفتاری در توانبخشی عصب – روانشناسی

 

کتاب رویکردهای رفتاری در توانبخشی عصب روانشناسی ، با رویکردی توصیفی برای توانبخشی افراد با آسیب مغزی پرداخته است. اهمیت این اثر در این است که چگونگی اثرگذاری روشهای درمانی رفتاری در کاهش مشکلات شناختی ، عاطفیف اجتماعی ، شخصیتی در اثر آسیب های عصب شناختی را بررسی کرده است و استدلالهای بالینی انعطاف پذیری را با اتکا به پژوهش های جامع و معتبر در جهت بهبود زندگی روزمره افراد آسیب دیده و خانواده آنها بکار گرفته است و هدف از طراحی برنامه های درمانی و اجرای برنامه ها در این کتاب کاهش مشکلاتف افزایش نقاط قوت و آموزش مهارتهای جدید می باشد.

دانلود کامل کتاب رویکردهای رفتاری در توانبخشی عصب – روانشناسی

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

صفحه اینستاگرام مرکز

به روزترین مطالب روانشناسی

گرفتن وقت اینترنتی

https://api.whatsapp.com

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا جمعه - 8:00 - 20:00

تهران میدان انقلاب

ابتدای جمالزاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 9 واحد 8